Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Evolution HCC recruteaza inginer vanzari in automatizari industriale si electronice pentru clientul sau din Timisoara, companie cu peste 18 ani experienta in distribuirea de componente electonice si senzori pentru automatizari industriale. Zona de lucru: Partea de Vest a tarii Pachet salarial: Fix+comision in functie de vanzari Alte beneficii: Gratificatie la sfarsit de an, masina de serviciu, telefon, laptop si accesorii aferente, scolarizari interne si externe

Cerinte

Cerinte: • Experienta minim 3 ani pe partea de vanzari; • Cunostinte in domeniul automatizarilor industriale; • Studii finalizate in domeniul tehnic (automatizari industriale, mecanica, electronica sau alt domeniu tehnic); • Permis de conducere categoria B; • Cunostinte de limba engleza; • Cunostinte de limba germana constituie un avantaj • Disponibilitate la deplasari

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja