Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: • Consilierea clientilor existenti • Prospectarea pietei in cautare de noi clienti in conformitate cu zona alocata • Promovarea produselor companiei • Fidelizarea relatiei cu clientii din portofoliul companiei. • Analizarea cerintelor clientilor si acordarea consultantei privind caracteristicile produselor si a conditiilor de vanzare • Raspunde de completarea corecta si la timp a rapoartelor periodice de vanzari. • Urmareste tendintele pietei masinilor unelte Beneficii: Oferim: • Loc de munca intr-o firma de prestigiu • Training specializat • Telefon mobil • Laptop • Masina de serviciu • Salar fix + comision din vanzari

Cerinte

Candidatul ideal: • Studii superioare tehnice absolvite. • Abilitati excelente de comunicare, interrelationare, orientare catre client, negociere si putere de convingere, cu abilitati de analiza si de organizare. • Persoana responsabila, organizata, constiincioasa, orientata catre indeplinirea sarcinilor si a obtinerii rezultatelor. • Persoana rezistenta la stres, capabila sa atinga obiectivele stabilite. • Cunostinte bune de operare PC (pachetul MS Office). • Carnet de conducere categoria B. • Disponibilitate la deplasari • Cunoasterea limbii germane poate constitui un avantaj

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja