Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Acest program se adreseaza atat persoanelor fara experienta, cat si persoanelor cu experienta in acest domeniu . Jobul Perfect recomanda programul “Ingrijire batrani ITALIA " tuturor persoanelor interesate, chiar daca nu au calificare sau experienta. Este unul din cele mai accesibile programe din punct de vedere al pregatirii profesionale a candidatilor . ACCESIBILITATE MAXIMA : nu este necesara cunoasterea limbii italiene, dar constituie un avantaj la salariu nu este necesara calificarea de asistenta medicala, dar constituie un avantaj la salariu nu este necesara nici un fel de experienta nu este necesara nici un fel de calificare; personalitate prietenoasa si devotament in munca.

Cerinte

PRINCIPALELE SOLICITARI ale acestor joburi sunt : Asistarea si ingrijirea persoanelor batrane sau bolnave Efectuarea curateniei in casa familiei gazda, ajutarea la diverse activitati la bucatarie diverse activitati casnice ajutor la cumparaturi orice alte sarcini cerute de catre familie Varsta maxima 55 ani

20 pozitii disponibile 31 persoane au aplicat deja