Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RECRUTAM PERSONAL INGRIJIRE BATRANI SI PERSOANE CU HANDICAP ( DE DIFERITE VARSTE) PENTRU ANGLIA, LOCATIE EXACTA JUDETELE: HERTFORDSHIRE, BERKSHIRE, OUTER LONDON, ESSEX,ETC. CLIENTUL NOSTRU ESTE O FIRMA BRITANICA CU RENUME IN ACEST DOMENIU SI CAUTA PERSOANE SERIOASE, PENTRU INGRIJIRE LA DOMICIUL PACIENTULUI. SE OFERA: CAZARE IN CAMERA PROPRIE IN LOCUINTA PACIENTULUI, CONTRACTE DE MUNCA, CONCEDII PLATITE OFERITE PRIN ROTATIE, CARE POATE FI ALEASA IN FUNCTIE DE SOLICITARILE DVS ( EX. LA FIECARE 2 LUNI, AVETI 2 SAPTAMANI LIBERE), PLATA SUPLIMENTARA PENTRU HRANA, FARA CHELTUIELI DE CHIRIE SAU UTILITATI. FIRMA NOASTRA ESTE O AGENTIE DIN MAREA BRITANIE CARE NU PERCEPE COMISIOANE SAU TAXE DE PROCESARE. TREBUIE SA VA PLATITI TRANPORTUL PENTRU A AJUNGE IN ANGLIA DACA SUNTETI SELECTATE. COSTURI ADITIONALE: APLICATIE NATIONAL INSURANCE SI ASISTENTA LA INTERVIU, DESCHIDERE CONT BANCAR, LA CARE VA POATE REPREZENTA SI AJUTA AGENTIA CONTRA COST. SALARII: TREAPTA 1 DE DIFICULTATE £460 PE SAPTAMANA TREAPTA 2 DE DIFICULTATE £430 PE SAPTAMANA TREAPTA 3 DE DIFICULTATE £400. TREPTELE DE DIFICULTATE REPREZINTA GRADUL DE INGRIJIRE DE CARE ARE NEVOIE PACIENTUL

Cerinte

CUNOSTINTE DE LIMBA ENGLEZA DE PREFERAT CUNOSTINTE IN DOMENIUL MEDICAL SAU INGRIJIRE VARSTNICI, GEN NURSING HOMES - AZILE DE BATRANI SA STITI SA GATITI MANCARE CALDA, SA FACETI CAFEA, CEAI, SA SPALATI FOLOSIND O MASINA DE SPALAT, SA CALCATI, SA FOLOSITI UN ASPIRATOR SA CUNOASTETI REGULILE DE IGIENIZARE A PACIENTULUI, SCHIMBARE SCUTECE DACA E NECESAR, DINSPENSARE MEDICAMENTE LA ORE FIXE SI DOCUMETAREA INGRIJIRII ZILNICE IN DOSARUL PACIENTULUI. PERMIS DE CONDUCERE E DE PREFERAT IN UNELE CAZURI IN CARE PACIENTUL POSEDA MASINA DAR NU O MAI POATE CONDUCE. PERSOANE SOCIABILE, CARE AU RABDARE PERSOANE FARA ANTECEDENTE PENALE. VA RUGAM TRIMITETI CV URI DOAR IN LIMBA ENGLEZA ACCEPTAM DOAR PERSOANE DE SEX FEMININ CV URILE IN LIMBA ROMANA VOR FI RESPINSE

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

15 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja