Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

ACE Recruitment cauta ingrijitoare live-in pentru GERMANIA NU PERCEPEM TAXE SAU COMISIOANE ASCUNSE!! Se ofera: - contract live in pe perioada de 2 ani - salarizare 1100 euro Net - transport gratuit din tara in Germania si retur - cazarea si mancarea sunt oferite pe gratis de familia persoanei ingrijite - curs de limba germana si de ingrijire oferit pe gratis de catre firma angajatoare( la nevoie) Trimite ACUM CV-ul tau in limba germana pe adresa de email info[at]recruitment-ace.com Pentru mai multe informatii suna la numarul de telefon o75267755o sau o72521o661. ACE Recruitment este o agentie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate acreditata de Inspectoratul Teritorial de Munca. CU NOI MERGI LA SIGUR!

Cerinte

- limba germana macar la nivel de cateva cuvinte(la nevoie se ofera un curs de limba germana gratuit) - seriozitate, empatie, punctualitate - de preferat experienta ingrijire batrani la domiciliu

20 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane