Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Reponsabilități: activităţi de îngrijire persoane: spălat, bărbierit, îmbrăcat pregătirea meselor pentru pacienţi administrarea medicamentelor oferirea de suport mental şi fizic folosirea dispozitivelor de ridicare şi de mers pe jos activităţi de uz casnic realizarea de vizite la domiciliul pacienţilor tratarea tuturor persoanelor cu respect şi demnitate

Cerinte

limba engleză la nivel conversaţional permis de conducere cat. B disponibilitate de a lucra şi schimb de noapte studii medii sau scoală vocaţională experienţa constituie un avantaj dar nu este obligatorie BENEFICII: Salar: 350-500 GBP/ săptămână NET Cazare asigurată de catre angajator contra cost Asigurare maşină pentru a călători la domiciliul pacienţilor Sesiune de training şi orientare Program de lucru 6 zile pe săptămână

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

4 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja