Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

INTERMARIN recruteaza INGRIJITORI/ IFIRMIERI pentru un spital din ANGLIA NU SE PERCEP TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI Centrul este specializat in reabilitare neurologica . Pacientii sunt cu afectiuni ale coloanei vertebrale sau neurologice . Centrul este situat la aprox 20-30 km de Londra Numar de posturi : 35 Program: 39 ore/ saptamana ( ture de zi/ noapte ) Salariul este : £16,250 - £17,500 BRUT/ AN ( aproximativ 1500 EURO NET/ luna ) platit astfel £ 8 / ora – orele din timpul saptamanii £9.20/ora ture de noapte si in weekend £9.60 / ora in zile de sarbatoare Pot fi facute ore suplimentare de comun acord cu angajatorul. Zborul Romania- Anglia – este platit de angajator Cazarea in prima luna este platita de angajator

Cerinte

- Minim 6 luni experienta ca si ingrijitor/ ingrijitoare persoane - Disponibilitatea de a lucra in Anglia 6-12 luni - Cunostinte bune de limba engleza

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

35 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja