Detalii loc de munca

Descrierea jobului

• Intocmirea documentelor de personal ( contracte, acte aditionale, decizii) • Transmiterea corecta si la termen a tuturor inregistrarilor de personal ( incheieri, modificari, detasari, suspendari, incetari contracte de munca) • Buna gestiune a documentelor de personal- fizic si electronic • Intocmirea adeverintelor de salariat • Program full-time Beneficii: • Salariu competitiv • Decont transport si tichete de masa • Conditii de lucru moderne • Echipa de lucru tanara, dinamica, performanta

Cerinte

• Experienta minim 3 ani • Atestat Inspector Resurse Umane acreditat ANC • Studii superioare absolvite ( de preferat, in domeniile: Drept, Administratie publica, Stiinte socio-umane, Stiinte economice sau Filologie • Excelente cunostinte de legislatia muncii • Nivel mediu-avansat de operare PC (Excel, Word) si o foarte buna viteza de tehnoredactare • Foarte bun nivel al atentiei concentrate, accent pe detalii, minutiozitate, inalt simt de raspundere • Bune abilitati de comunicare, spirit de echipa • Avantaj limba franceza

1 pozitii disponibile 19 persoane au aplicat deja