Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Starjobs recruteaza un Inspector resurse umane pentru clientul din Cluj-Napoca, pentru a lucra pe perioada determinata de 2 ani. Responsabilitati: - intocmirea contractelor individuale de munca; - intocmirea documentelor pentru incetarea contractului individual de munca; - intocmirea documentelor si inregistrarea in REVISAL a modificarilor survenite; - evidenta, pastrarea si arhivarea dosarelor de personal; - eliberarea de adeverinte solicitate de salariati; - executarea altor lucrari privind evidenta de personal: pontaje, planificare concedii şi urmărirea efectuării acestora - salarizare - partial recrutare si training si dezvoltare (daca este cazul)

Cerinte

- Experienta in domeniul resurselor umane min. 2 ani - Bune abilitati de calculator (Word, Excel, software salarizare, de preferat Winmentor) - Foarte buna cunoastere a legislatiei muncii (L53/2003, cu modificarile si completarile ulterioare); - Curs Inspector Resurse Umane, cerinta obligatorie - cunostinte de contabilitate primara CANDIDATUL IDEAL : Persoana dinamica, organizata, cu spirit de echipa; Abilitati numerice, analitice si organizatorice Abilitati dezvoltate de comunicare si de relationare; Buna capacitate de adaptare, acomodare, integrare; Abilitati de intelegere si transmitere a informatiilor; Orientata spre rezultate.

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja