Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam un instalator tehnico-sanitar care sa execute si lucrarile de electricitate pentru constructiile civile la care lucreaza. Persoana ideala trebuie sa fie polivalenta. Pe partea de instalatii trebuie sa monteze: -retele de alimentare cu apa rece si apa calda; -obiectele sanitare; -retele si obiecte termice; -vmc-uri pentru reteaua de climatizare. Pe partea electrica trebuie sa efectueze: -tiraj de cablu; -montaj tablouri electrice; -depanaj perdea metalica; -montaj obiecte si aparate electrice. Toate lucrarile se vor executa pe baza de planuri tehnice. BENEFICII: Salarizarea este de 1600 euro/luna brut. Cazarea in suma de 400 euro/luna este oferita gratuit de catre angajator. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Experienta si calificarea in domeniu sunt obligatorii. Cunostintele de citire planuri tehnice si nivelul conversational la limba franceza nu trebuie sa lipseasca. Trebuie sa fie persoana autonoma, responsabila si atenta la detalii.

Restrictii

Limbi straine necesare Franceza

1 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja