Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru o companie cu renume din Franta, instalator sanitar ce va avea urmatoarele responsabilitati: -pregatirea diferitelor operatii de instalare; -realizarea retelei de evacuare apa calda si rece, a canalizarilor si scurgerilor din PVC; -realizarea procedurii de sudura in cupru si otel negru; -montarea obiectelor sanitare; -efectuarea de racorduri la coloanele principale de apa. Beneficii: - salarizare bruta de 1700 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-cunostinte de limba franceza la nivel mediu-avansat; -experienta in domeniul instalatiilor de minim 3 ani atat in tara cat si in strainatate; -abilitati de citire si interpretare a planurilor tehnice; -experienta de lucru cu PVC; -sudura in cupru si otel negru.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja