Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru un client din Franta un instalator sanitar ce va avea urmatoarele responsabilitati: - pregatirea diferitelor operatii de instalare; - montarea de obiecte sanitare (dusuri, chiuvete, lavoare) conform normativelor de specialitate; - realizarea retelei de evacuare apa calda si rece, a canalizarilor si -scurgerilor din PVC; - asumarea raspunderii privind calitatea lucrarilor efectuate. Beneficii: - salarizarea bruta de 1800 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitate de prelungire a contractului in functie de performante. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel conversational; - experienta in domeniul instalatiilor sanitare de minim 5 ani; - abilitati de citire si interpretare planuri tehnice; - seriozitate si dorinta de munca.

1 pozitii disponibile 71 persoane au aplicat deja