Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru un client important din Germania suntem in cautare de instalatori sanitaricu experienta si dornici de munca. Conditii salariale: 1293 Euro net/luna + diurna Program de lucru: minim 40 - 42 ore/saptamana Responsabilitati: -efectuarea de instalatii termice si sanitare - instalarea incalzirii in pardoseala - instalarea sistemelor de ventilatie

Cerinte

-efectuarea de instalatii de incalzire cat si sanitare -cunoasterea limbii germane la nivel avansat -detinerea permisului de conducere cat. B -experienta in lucrul la inaltime Alte informații: -venit lunar net 1293 Euro -diurna zilnica: -pentru ture de dupamasa 12 Euro/zi -pentru ture de noapte 24 Euro/zi -posibilitate de a lucra ore suplimentare, care sunt platite cu +25% -angajatorul ofera sprijin in gasirea unei cazari -transportul local (de la cazare la locul de munca) este asigurat de catre angajator

3 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja