Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Candidatul ideal INSTALATOR cu experienta pentru Lucrari de instalatii sanitare, apa si termice la Case si Apartamente in orasul Galati. 1) sa stie sa monteze la o casa/apartament/ spatiu comercial : - Instalatia sanitara in baie si bucatarie; - Instalatie de apa separat; - Instalatia termica ( modificari /noua, dupa caz) ; 2) sa cunoasca si sa stapaneasca bine meseria lui ; 3) dorinta de munca ; 4) capacitate de lucru in echipa; 5) seriozitate si respect.

Cerinte

- Program de lucru : normal/ conform intelegerii; - Carte de munca sau Conventie Civila pe perioada iernii; - Salarizare atractiva, individualizat, in functie de abilitatile fiecaruia (se discuta la interviu); - Mediul de lucru tanar si placut . - Program de lucru : L-V - Salariu orar, in 2 transe lunare ; - Orele suplimentare se platesc ( pt urgente).

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai