Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Esti instalator (instalatii sanitare) si vrei sa lucrezi in Bucuresti? Vino in echipa! Pe tine te cautam. Responsabilitati • Identifici si amenajezi traseele conductelor • Montezi conducte de distributie si armaturi • Realizezi bransamente • Amenajezi locul de montaj si montezi obiectele sanitare • Te asiguri de calitatea lucrarilor effectuate. In afara salariului motivant, beneficiezi de: • Mediu de lucru modern; • Contract de munca pe perioada nedeterminata; • Recompensarea rezultatelor profesionale.

Cerinte

• Esti absolvent de liceu cu diploma de bacalaureat • Ai pregatirea necesara meseriei si diploma de atestare a functiei de instalator – constituie avantaj • Ai experienta de 3 ani in domeniu • Ai spirit de organizare, rezistenta la stres si indeplinesti cu responsabilitate atributiile.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai