Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Stim ca esti pasionat de instalatii sanitare si determinat sa tintesti cat mai sus. Pentru ca noi ne ghidam dupa profesionalism, te ajutam sa iti dezvolti o cariera in strainatate. Motiv pentru care cautam o echipa de 6 instalatori autonomi, cunoscatori ai limbii franceze, motivati sa demonstreze ca sunt cei mai buni. Te numeri printre ei ? Vrem sa iti cunoastem spiritul de invingator.

Cerinte

Ce vei face ? Vei realiza instalatii complete in cladiri rezidentiale sau industriale din Franta: • climatizare – montare pompe de caldura si dulapuri de climatizare; • ventilatie – VMC si ghene de ventilatie ; • incalzire – panouri solare, boilere si aeroterme ; • frigorifice – camere, ateliere si dulapuri frigorifice ; • instalatii sanitare – obiecte sanitare, cabine de dus, saune. Ce iti oferim ? • remuneratie bruta de 1700 euro/luna ; • cazare Gratuita intr-o zona cu peisaje montane spectaculoase ale Alpilor ; • transport asigurat in valoare de 130 euro/drum la inceput si sfarsit de misiune ; • masina de serviciu pentru a te deplasa pe santiere.

6 pozitii disponibile 39 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai