Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Stim ca esti pasionat de instalatii sanitare si determinat sa tintesti cat mai sus. Pentru ca noi ne ghidam dupa profesionalism, te ajutam sa iti dezvolti o cariera in strainatate. Motiv pentru care cautam o echipa de 6 instalatori autonomi, cunoscatori ai limbii franceze, motivati sa demonstreze ca sunt cei mai buni. Te numeri printre ei ? Vrem sa iti cunoastem spiritul de invingator.

Cerinte

Ce vei face ? Vei realiza instalatii complete in cladiri rezidentiale sau industriale din Franta: • climatizare – montare pompe de caldura si dulapuri de climatizare; • ventilatie – VMC si ghene de ventilatie ; • incalzire – panouri solare, boilere si aeroterme ; • frigorifice – camere, ateliere si dulapuri frigorifice ; • instalatii sanitare – obiecte sanitare, cabine de dus, saune. Ce iti oferim ? • remuneratie bruta de 1700 euro/luna ; • cazare Gratuita intr-o zona cu peisaje montane spectaculoase ale Alpilor ; • transport asigurat in valoare de 130 euro/drum la inceput si sfarsit de misiune ; • masina de serviciu pentru a te deplasa pe santiere.

6 pozitii disponibile 39 persoane au aplicat deja