Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti un instalator calificat si priceput? Ai cel putin 2 ani experienta in domeniu? Esti disponibil sa pleci in Franta chiar in acest weekend? Atunci, trimite-ne CV-ul tau chiar astazi. BENEFICII - salarizare bruta 1700 euro/persoana/luna; - cazare Gratuita; - transport asigurat la inceputul si sfarsitul misiunii; - transport local decontat (50 euro/persoana/luna); - posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Pentru cele 4 posturi vacante, de INSTALATORI SANITARI, principalele sarcini sunt: - sa pregatesti materialele de lucru; - sa montezi tevi si fitinguri din pvc; - sa realizezi racordurile prin sertizare; - sa montezi mobilier sanitar; - sa fii o persoana serioasa si dornica de munca; - sa lucrezi eficient in echipa; - sa cunosti limba franceza la nivel conversational.

4 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja