Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Daca sunteti profesionist in instalatii, coordonati o echipa in santier si va doriti un job bine platit in 2016, asteptam sa ne contactati. Avem nevoie de un Sef de echipa si 4 instalatori pentru inceperea misiunii din luna ianuarie. Se vor monta instalatii sanitare la constructii civile. Se va lucra cu tevi din plastic, se vor face alimentarile cu apa calda si rece, retelele de canalizare, montajul obiectelor sanitare si racordurile. BENEFICII Salarizarea bruta este de 1600 euro/luna/persoana. Cazarea in suma de 450 euro/luna/persoana este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este decontat. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate

Cerinte

Experienta in domeniu si abilitatea de citire si interpretare a planurilor tehnice reprezinta un criteriu obligatoriu. Calificarea si atentia la detalii nu trebuie sa lipseasca. Seful de echipa trebuie sa cunoasca limba franceza la un nivel avansat si sa coordoneze echipa de instalatori. Avem nevoie de oameni harnici si autonomi. Disponibilitatea de a pleca cu masina personala reprezinta un avantaj.

5 pozitii disponibile 29 persoane au aplicat deja