Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam o echipa pe 4 instalatori. Daca aveti experienta in instalatii si efectuati sudura oxiacetilenica, sunteti parte din echipa. Veti monta instalatii sanitare, termice si de incendiu pe un santier de langa Paris. Sudura cu butelie oxiacetilenica (chalumeau) se aplica pentru instalatiile de stingere a incendiilor. Se vor suda tevi din otel si galvan. Pentru instalatiile sanitare si termice veti monta conducte din PVC, PER, HTA. BENEFICII: Salarizarea bruta este de 1700 euro/luna/persoana. Cazarea in suma de 450 euro/luna/persoana este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Experienta si calificarea in instalatii si sudura chalumeau este cel mai important criteriu de selectie. Cunostinte de citire planuri tehnice si un nivel conversational la limba franceza nu trebuie sa lipseasca.

4 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja