Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam o echipa de 2 Instalatori-sudori pentru Franta. Daca aveti experienta pe instalatii si efectuati sudura pe tubulatura, asteptam CV-ul dvs. Candidatul ideal trebuie sa monteze instalatii sanitare, termice si de stingere a incendiilor. Trebuie sa cunoasca procedeul de sudura cu butelie oxiacetilenica (chalumeau) in cupru si otel. Beneficii: Salarizarea bruta este de 1600 euro/luna/persoana. Cazarea in suma de 450 euro/luna/persoana este oferita Gratuit de catre angajator. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Locatia misiunii este in Chambery, ceea ce va oferta peisaje de neuitat. Fiind o zona de munte in perioada iernii timpul liber puteti sa il petreceti pe partiile de schi. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Experienta si calificarea sunt principalele criterii de selectie. Abilitatea de citire si interpretare a planurilor tehnice este esentiala. Cunostintele de limba franceza si permisul de conducere trebuie sa existe. Avem nevoie de oameni autonomi, harnici si responsabili.

2 pozitii disponibile 19 persoane au aplicat deja