Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru Franta, o echipa de 4 instalatori sudori cu experienta. Responsabilitatile sunt: - pregatirea diferitelor operatii de instalare; - realizarea retelei de evacuare apa calda si rece, a canalizarilor si scurgerilor din PVC; - realizarea procedurii de sudura autogen in cupru si electric; - montarea aparatelor sanitare; - efectuarea de racorduri la coloanele principale de apa; - instalarea dispozitivelor de ventilatie mecanizata controlata. Beneficii: - salarizare bruta de 1700 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitate de prelungire a contractului de munca. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel avansat; - experienta pe un post similar atat in tara cat si in strainatate; - experienta de lucru cu tevile din cupru si otel; - abilitati de citire si interpretare a planurilor tehnice; - persoane autonome.

4 pozitii disponibile 25 persoane au aplicat deja