Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru o misiune in Franta 2 echipe de 2 sudori calificati in sudura TIG respectiv 5 instalatori sanitari. Responsabilitatile sunt: Sudori TIG: - pregatirea operatiilor pentru procedurile de sudura; - efectuarea procedurilor de sudura TIG in domeniul instalatiilor. Instalatori: - aparatelor sanitare; - realizarea retelelor de alimentare si evacuare a apei; - instalarea echipamentelor de VMC-ventilatie mecanica controlata; - lucrul cu tevi din cupru, otel, plastic; - efectuarea procedurilor de sertizare. Beneficii: salarizare atractiva de 1800 euro brut/luna; cazarea si transporul sunt asigurate; posibilitate de prelungire a contractului in functie de performante. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel conversational; - experienta de lucru in domeniu de minim 3 ani atat in tara cat si in strainatate; - calificare de sudor; - persoane autonome; - permis de conducere categoria B.

7 pozitii disponibile 47 persoane au aplicat deja