Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - asigurarea suportului in activitatea de emitere polite/contracte asigurare - gestionarea fizica si informatica a politelor/contractelor de asigurare - mentinerea si dezvoltarea relatiilor profesionale cu clientii companiei - diverse sarcini administrative Oferta (bonusuri, beneficii): - mediu de lucru stimulativ - cursuri de pregatire si formare profesionala - posibilitatea construirii unei cariere in domeniul asigurarilor

Cerinte

- studii medii/superioare - experienta in vanzari - existenta codului RAF de agent constituie un avantaj - tehnici de negociere si vanzare - contactare potentiali clienti - identificarea nevoilor de asigurare ale clientilor - incheierea contractelor si urmarirea derularii acestora - buna capacitate de comunicare - operare PC (word, excel, outlook) - atitudine pozitiva.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja