Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Bulgaria

Descrierea jobului - Bulgaria

Готови ли сте да станете шампион? Dare International Trade Academy -стратегически партньор към Veo Worldwide Services, ви предизвиква да влезете в B2B Олимпиадата за специалисти в международната търговия. Изпратете ни вашата автобиография на cariere at dare-tradeacademy.com и ще бъде поканени на едно от събитията ни за подбор на персонал на Dare International Trade Academy. Beneficii: Ползи: - Обучение на фирмено равнище и в международен план; - Възможности за истинско кариерно развитие в професионална среда с динамика и успех; - Заплата и привлекателна работна среда.

Cerinte

Candidatul ideal: За тези, които са избрани ще последват 4 седмици на обучение, както и селекция , заедно с нашия екип от треньори. И накрая, Олимпийците ще се присъединят към Veo екипа от специалисти в международната търговия. Ние искаме най-добрият отбор, на отлични носители на чужд език и с желание да преследват кариера в International B2B Trade.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai