Detalii loc de munca

Descrierea jobului

JOB4LIFE recruteaza pentru anul 2016, tineri cu varste cuprinse intre 18-35 ani pentru INTERNSHIP IN THAILANDA (Bangkok, Phuket, Thailanda de Sud), in urmatoarele domenii: sport/fitness, hotelier, resurse umane, marketing si managment. Durata contractuala: 6-12-18 luni Asistenta: -preluare de la aeroport; -prezentarea candidatului la locul de munca; -stabilirea unor intalniri periodice cu angajatorul; Beneficii: - preluarea de la aeroport si transport la cazare; - cazare asigurata; - mese asigurate la cantina personalului; - acces la internet si serviciul de spalatorie; - preturi speciale la cazare pentru familie si prieteni; - scrisori de recomandare si cerfiticate la finalul perioadei; Costuri: - 3-4 luni 1000 $ - 6 luni 1250 $ - 12 luni 1500 $ - 18 luni 2000 $ - costuri viza- 80 $ - asigurare medicala si pentru accidente- 100$ pentru 6 luni Costuri: - 3-4 luni 1000 $ - 6 luni 1250 $ - 12 luni 1500 $ - 18 luni 2000 $ - costuri viza- 80 $ - asigurare medicala si pentru accidente- 100$ pentru 6 luni Pentru mai multe informatii nu ezitati sa ne contactati. NU PERCEPEM COMISION DE LA CANDIDATI !!!

Cerinte

Criterii: - student/cursant in cadru unei specializari relevante pentru intership; proaspat absolventi ai unor astfel de specializari; limba engleza la nivel conversational; cazier judiciar curat; clinic sanatos (se poate cere si un test antidrog din partea companiei); documente ce atesta studiile. Oferta salariala:- 250-600$ / luna in functie de experienta si program; -5-6 zile/saptamana: 8-10 ore/zi;

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Nivel minim de experienta necesara Sub 6 luni

Limbi straine necesare Engleza

20 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja