Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti bucatar desavarsit si Iti doresti un job in Marea Britanie? Eurolife Consulting iti ofera sansa de a te remarca! Vino la preselectie pe 3 sau 4 Iunie 2014 si spune-le englezilor ce stii! Vei lua parte la sesiunea de recrutare condusa de reprezentantul celor mai buni angajatori din UK! Poti aplica pentru unul din posturile: - Bucatar/ Bucatar Sef (Head Chef, Sous Chef, Chef de Partie) - Demi Chef - Line Chef - Ajutor Bucatar (Commis Chef) - Ajutor Bucatarie (Kitchen Assistant) Eurolife Consulting recruteaza pentru hoteluri, pensiuni, restaurante, pub-uri, cafenele, locatii de tip fish & chips, etc.

Cerinte

Salarizare: • Head Chef (salariul de la £ 20,000 pe an în funcție de proprietate) Bucatar cu experienta, cu titluri oficiale de calificare și un minim de 3 ani de experiență la acest nivel. • Sous Chef (salariul de la £ 18,000 pe an în funcție de proprietate) Bucătarul nr 2 - ajuta bucatarul-sef de la rularea bucătărie și supraveghează funcționarea în lipsa lui. • Chef de Partie (salariul de la £ 16,000 pe an în funcție de proprietate) Candidații trebuie să aibă un minim de experienta de 3 ani, la acest nivel. Va fi responsabil pentru a acoperi toate secțiunile de bucătărie și supravegherea personalului junior. • Demi Chef (Salariu de la 14,000 £ pe an în funcție de proprietate) Junior bucătar - atribuții vor include pregătirea de aperitive, feluri principale si deserturi. Responsabil pentru mis en place, pregătirea de legume. Candidații trebuie să aibă o calificare de bază și experiență și să fie dornici să învețe și să isi dezvolte abilitățile. • Kitchen Assistant (Salariu de la 13,000 £ pe an în funcție de proprietate) Beneficiile obtinerii unui post prin intermediul nostru: • Contract de munca legal inregistrat la Biroul Imigrari din UK • Obtinerea Cardului de Rezidenta in UK • Salarizare la nivel european • Ore suplimentare platite • Asigurare medicala si sociala • Concediu anual de 28 de zile • Posibilitatea prelungirii contractului de munca • Sansa de a dezvolta o cariera in domeniul hotelier in UK Servicii oferite in cadrul agentiei Eurolife Consulting : • Evaluarea aplicantului – test de engleza, consultanta in realizarea CV-ului, pregatire pentru interviul de angajare • Organizarea interviurilor de recrutare si angajare • Mediere in vederea obtinerii locului de munca • Informarea si verificarea documentelor necesare pentru angajare • Sustinerea sesiunii de orientare inainte de plecare • Organizarea itinerariului pana la locul de munca • Consultanta pe toata perioada contractului de munca • Consultanta in vederea reintregirii familiei Conditii de eligibilitate: • Limba engleza la un nivel mediu-conversational • Este necesara experienta pentru pozitia de bucatar minim 12 luni • Fara antecedente penale (se solicita cazier judiciar) • Clinic sanatos • Persoana sociabila, rabdatoare, adaptabila, amabila • Poate constitui avantaj daca detine diploma in domeniu • Varsta maxima 50 de ani *Cei care aplica pentru aceste posturi vor primi raspuns in cel mai scurt timp iar candidatii compatibili vor fi inregistrati automat in sesiunea de recrutare.

100 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja