Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Profilul cerut(descriere): -absolventi ai facultatii de profil(sau cursuri certificate) -cunostinte bune in administrarea retelei de Microsoft Windows -cunostinte avansate in reteaua tehnica (Routing,Firewall,VLAN,VPN,WLAN) -experienta in administrarea de Windows-Server (AD,DHCP,DNS,RDS,WSUS,Exchange) -cunostinte bune de limba engleza ( nivel conversational-B2) -cunoasterea limbii germane reprezinta un mare avantaj -spirit de echipa,capacitate de adaptare,atentie concentrata si distributiva -capacitate de a lucra independent,cu asumarea responsabilitatii Asteptam Cv-urile dstr.pe olx. Nu se percepe nici un comision!

Cerinte

Ce presupune munca dumneavoastra: -analiza si remedierea tuturor deranjamentelor in cadrul retelelor IT -coordonarea, securizarea si intretinerea intergii retele IT -capacitate rapida de observare, documentare,Securizare-IT si luarea de masuri de urgenta Oferta Salariu atractiv, conform experientei si calificarilor; Oportunitati de dezvoltare profesionala;

9 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai