Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ingrijire batrani Italia Atributii job • Asistarea si ingrijirea persoanelor batrane sau bolnave • Efectuarea curateniei in casa familiei gazda, • ajutarea la diverse activitati si la bucatarie • diverse activitati casnice • ajutor la cumparaturi • orice alte sarcini cerute de catre familie ACCESIBILITATE MAXIMA : • nu este necesara cunoasterea limbii italiene, dar constituie un avantaj la salariu • nu este necesara calificarea de asistenta medicala, dar constituie un avantaj la salariu constitue avantaj experienta in domeniul ingrijirii de persoane(chiar si din familie); Cerinte Seriozitate, calm,compasiune, disponibilitate in munca cu persoane in varsta si ore suplimentare. personalitate prietenoasa si devotament in munca. Beneficii Oferite salariul oferit:1000-1100 euro/luna; • cazare asigurata • masa asigurata • plecare rapida • consultanta pentru interviu si plasarea la famila angajatoare • asistenta in vederea transportului pana la familie • preluare/monitorizare de la aeroport/autogara • asistenta si candidatului pe toata perioada contractului • contract legal de munca pe perioada nedeterminta • asigurarea sociala si medicala platite de angajator raspuns pe email in 2-4 zile; interviu cu angajatorul dupa preselectie; Descrierea firmei firma de recrutare si plasare forta de munca in strainatate Site: plecariinstrainatate.eu . https : // www . facebook. com/ERS-1712130119009799/ Inscriere doar cu Cv pe: e-mail: plecari.strainatate (-) yahoo.com, in vederea recrutarii ,selectiei si programarii la interviu. Tel:xxxxxxxxxxx (Program L-V: 12-17)

Cerinte

NIVEL MINIM DE LIMBA ITALIANA. SERIOZITATE,INDEMANARE,LIPSA ANTECEDENTE PENALE IN ROMANIA SI ITALIA. EXPERIENTA IN MESERIA PENTRU CARE SE APLICA. TRIMITETI CV. VIZITATI SITE-UL COMPANIEI. SUNATI PENTRU PROGRAMARE INTERVIU.DUPA PRIMIREA REZULTATULUI PRESELECTIEI.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala

Nivel minim de experienta necesara Sub 6 luni

Limbi straine necesare Italiana

50 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja