Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Durata contractului: un an Tariful orar, salariul lunar si datele de plata a salariului: de la 600 EURO NET/LUNA (in functie de nivelul de limba italiana). Program de lucru: 8-10 ore/zi, 6 zile/saptamana. Conditiile de cazare, de locuit, sau dupa caz, de inchiriere a locuinte: costurile cazarii vor fi suportate de angajator in afara salariului. Asigurare a hranei: costurile cazarii vor fi suportate de angajator in afara salariului. Costul transportului de la locul de cazare - la locul de munca in Italia este asigurat de catre angajator. Asigurarea formalitatilor, stabilirea conditiilor de transport din Romania in Italia si retur: costul va fi suportat de angajat (candidat). Mai multe detalii: - limba straina:constituie avantaj.In functie de nivelul de limba se renegociaza salariu lunar. - calificare: nu se cere - experienta profesionala: nu se cere Pentru a va putea recruta, este nevoie ca dosarul dvs sa ajunga la adresa: BUCURESTI,Str. Stirbei Voda, nr.23,ap.01

Cerinte

ACTELE DE LA DOSAR: - Copie CI; - Copie Certificat de Nastere; - Copie Certificat de Casatorie; - Copie Carte de Munca; - Copie Diplome de studii; - Cazier judiciar in original; - Adeverinta medicala- clinic sanatos; - 4 foto tip pasaport; Comision societatii se achita dupa ce dosarul dvs este acceptat, la semnarea contractului: 200 EURO/

50 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja