Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Numar pozitii: 2 Start date: imediat Oferta: Salariu: 2700 -3000 lei brut Posibilitatea de dezvoltare în cadrul unei companii multinaționale Bonusuri Mediu de lucru european Contract full time Asigurare medicală Cerinte: Limba engleza: scris/ vorbit/ citit C1- C2 Limba olandeza: scris/ citit/vorbit C1– C2 Studii superioare finalizate Experienta anterioara 6 luni Disponibilitate pentru program cu normă intreaga Vă rugăm aplicați numai cu CV în limba engleză

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja