Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza IZOLATOR TUBULATURA in Franta. Recrutam pentru clientul nostru din Franta un izolator tubulatura care va executa urmatoarele lucrari: -pregatirea suprafetelor suport in vederea izolarii termice a tubulaturii; -executarea lucrarilor de protectie a izolatiilor termice; -izolarea tubulaturii cu armaflex; -asumarea responsabilitatii asupra calitatii lucrarilor efectuate. Beneficii: -salarizarea bruta de 1600 euro/luna; -cazarea si transportul sunt asigurate; -posibilitatea de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate

Cerinte

-experienta de cel putin 5 ani in domeniul izolatiilor; -calificare in domeniul instalatiilor; -cunostinte de limba franceza la nivel mediu; -permis de conducere categoria B; -persoana harnica si autonoma.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja