Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru Franta 2 IZOLATORI EXTERIORI DULGHERI care sa stapaneasca foarte bine tehnica de sudura chalumeau. Responsabilitatile postului: - montarea esafodajului, dulgheriei metalice si de lemn; - monterea osaturilor si acoperisului pentru lucrari (lemn si metal); - montarea bac acier + izolant + membrana PVC; folosirea tehnicii « contre bardage »; - monteaza elementele de finisaj in izolatie (exemplu, cele care acopera zidurile etc); - lucrul la inaltime pe schele tubulare si suspendate. Beneficii: - salarizare bruta de 1800 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- experienta de minim 5 ani in domeniu; - abilitati de citire si interpretare a planurilor tehnice; - permis de conducere categoria B; - sudura chalumeau si cu aparat Liester; - avantaj limba franceza la nivel conversational; - experienta in manevrarea nacelei.

2 pozitii disponibile 63 persoane au aplicat deja