Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru Franta, o companie cu renume in domeniul instalatiilor, 2 izolatori tubulatura. Responsabilitati: - pregatirea suprafetelor suport in vederea izolarii termice a tubulaturii; - executarea lucrarilor de protectie a izolatiilor termice; - asumarea responsabilitatii asupra calitatii lucrarilor efectuate. Beneficii: - salarizare bruta de 1600 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitate de prelungire a contractului de munca. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel mediu-avansat; - experienta de lucru pe un post similar atat in tara cat si in strainatate; - permis de conducere categoria B; - abilitati de citire si interpretare a planurilor tehnice.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja