Detalii loc de munca

Descrierea jobului

FEMEI PENTRU INGRIJIRE (Pflegerinen)-VARSTNICI PENTRU AUSTRIA . SE LUCREAZA PE BAZA DE DOCUMENTE LEGALE IN AUSTRIA PE BAZA DE GEWERBE ANMELDUNG. SALARIU 1100E -1600E/LUNA(aici sunt inclusi si banii de asigurare medicala si sociala 150E) IN FUNCTIE DE PFLEGESTUFE AL PACIENTULUI SI DE NIVELUL DV-STRA DE LIMBA GERMANA SI EXPERIENTA CA INGRIJITOARE SI NU IN ULTIMUL RAND DACA AVETI SAU NU CERTIFICAT DE INGRIJITOARE . -PENTRU ASISTENTE MEDICALE LA INGRIJIRE VARSTNICI OFERTELE SUNT INTRE 1250E-1700E/LUNA (aici sunt inclusi si bani de asigurare medicala si sociala care este de 150E/LUNA). -PENTRU MENAJERE(Haushalthilfe) SALARIU ESTE DE 900 E -1150E/LUNA(aici sunt inclusi si bani de asigurare medicala si sociala care este de 150E/LUNA .

Cerinte

PENTRU TOATE OFERTELE SE OFERA CAZARE, MASA SI TRANSPORT DE 100E-180E DUS-INTORS IN FUNCTIE DE LOCATIA PACIENTULUI,DE LANDUL UNDE LOCUIESTE IN AUSTRIA. PENTRU TOATE OFERTELE SE CERE NIVEL MEDIU DE LIMBA GERMANA UN NIVEL EUROPEAN B2 SI EXPERIENTA CA INGRIJITOARE DE MINIM 3-6 LUNI. -TAXA CONSULTANTA 500 LEI IN MOMENTUL IN CARE ATI FOST SELECTATA SI SEMNATI CONTRACTUL CU AGENTIA DIN AUSTRIA. 400 EURO DIN PRIMUL SALARIU PENTRU AGENTIA COLABORATOARE DIN AUSTRIA. TRIMITETI CV(LEBENSLAUF) IN LIMBA GERMANA SI ROMANA CAT MAI COMPLEX SI SCRIETI IN DETALIU DESPRE POSTURILE LOCURI DE MUNCA CA SI INGRIJITOARE . DEASEMENI APLICATI FOTO IN PICIOARE PE CV .

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja