Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam o echipa de 6 Instalatori tehnico-sanitari pentru o noua misiune in Franta. Lucrarile vor fi executate pe santiere civile. Se va monta tot ceea ce tine de instalatii sanitare si termice: -retele de alimentare cu apa rece si calda, retele de canalizare; -obiecte sanitare- chiuvete, cazi, cabine de dus, bideuri, WC-uri, lavoire, oglinzi, suporti, baterii; -obiecte termice- centrale, calorifere, robineti tur retur; -coturi, teuri, accesorii. Se va face sudura in cupru si otel cu Chalumeau (sudura oxiacetilenica). Beneficii: Salarizare bruta este de 1700 euro/luna/persoana. Cazarea este oferita gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Poate fi un contract de lunga durata, clientul are nevoie de dvs pentru o perioada lunga de timp.

Cerinte

Experienta si calificarea de instalator sunt obligatorii. Cunostintele de citire si interpretare a planurilor tehnice sunt elementare. Pentru 3 persoane din echipa permisul de canducere categoria B si cunostintele de limba franceza sunt obligatorii. Avem nevoie de oamneni harnici, motivati, autonomi si dornici de munca.

1 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja