Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Firma de curierat cauta pentru activitate in depozit un nou coleg serios, muncitor, bun organizator si cu spirit de echipa Responsabilitati - activitate de lucru in depozit; - manipulare marfa, incarcare, descarcare, sortare; Cerinte - experienta pe o pozitie similara poate reprezinta un avantaj; - lucru in cadrul unui depozit sau in productie poate reprezenta avantaj. Beneficii Oferite - salariul negociabil in functie de experienta profesionala; - posibilitatea de dezvoltare profesionala; - contract de munca perioada nedeterminata; - program de lucru 22:00-04:00 h;

Cerinte

- activitate de lucru in depozit; - manipulare marfa, incarcare, descarcare, sortare; - experienta pe o pozitie similara poate reprezinta un avantaj; - lucru in cadrul unui depozit sau in productie poate reprezenta avantaj.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai