Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Detalii loc de munca Descrierea jobului CASTIGA DE LA £ 1,400-£ 1,500 LUNAR INCEPERE IMEDIATA SE ASIGURA PREGATIRE Blu Global - una dintre companiile de plasare de top din Europa cauta urgent ingrijitori la domiciliu. Clientul nostru are nevoie de ingrijitori pentru persoane varstnice - contracte in diverse zone ale Marii Britanii. Va veti deplasa la domiciliul clientilor pentru a-i asista in cerintele lor de zi cu zi – sprijin moral, igiena personala, administrare medicamente, cumparaturi, etc! Beneficii: - Salariu lunar de minimum £1400-£1500 pe luna - Se asigura pregatire completa - Contract permanet pentru candidatii potriviti - 35+ ore de lucru pe saptamana - Se ofera asistenta pentru relocare in Marea Britanie, cazare si transport - Se asigura suport pentru achizitionarea unei masini, benzina, GPS si polita de asigurare pentru masina - Se asigura ore de conducere alaturi de un instructor pentru a va familiariza cu condusul in Marea Britanie Va rog sa trimiteti CV updatat in engleza si unul din consultantii nostri va vor contacta direct. Nu se percepe comision!

Cerinte

Cerinte - Permis curat de conducere, categoria B - Experienta preferabila dar nu necesara - Nivel avansat de limba engleza (scris si vorbit) - Personalitate afectuoasa - Referinte verificabile Restrictii Se accepta CV-uri in limba Engleza Limbi straine necesare Engleza

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja