Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Pozitia: INFIRMIER Tara: Marea Britanie Locatie : Dereham, Norfolk/North Walsham, Norfolk/Worcestershire/Burgess Hill, Shoreham by Sea, Droitwich Pozitii disponibile: 10 Locul de munca: Centre de Ingrijire Salariu BRUT : cuprins intre 7.50- 7.70 lire sterline pe ora Ce ofera Angajatorul : • Perioada contractului: 2 ani cu posibilitatea de prelungire • Salariul brut pe ora cuprins intre 7.50- 7.70 lire sterline pe ora in funcție de locație, • Se lucreaza intre 36- 48 de ore pe săptămâna, • Asigurari sociale, • Asigurari medicale, • Cazare asigurata de angajator, plateste angajatorul prima luna la chirie si depozit si se retrage din salariu pe o perioada de 3 luni • Costul biletului de avion rambursat de angajator, • Ore suplimentare , • Concediu plătit, • Perioada de inducție si cursuri de dezvoltare continua profesionala

Cerinte

Conditii de recrutare: • Obligatoriu: Experienta in Îngrijirea persoanelor vârstnice • Cunoștințe avansate de limba engleza scris si vorbit • Fara abateri de la lege sau sancțiuni la locul de munca

14 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai