Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Poziția: INFIRMIER Tara: Marea Britanie Locație : Ware (Herefordshire) si Aylesbury (Buckinghamshire) Poziții disponibile: 4 Locul de munca: Centre de Îngrijire Salariu BRUT : este de 7.70- 9.50 lire sterline pe ora in funcție de locație si experienta Ce oferă Angajatorul : • Perioada contractului: 1 an cu posibilitatea de prelungire • Se lucreaza minimum 36 de ore pe săptămâna • Asigurări sociale, • Asigurări medicale, • Costul biletului de avion plătit de angajat • Ore suplimentare , • Concediu plătit, • Cazare asigurata de angajator pana la 6 luni. Primele 4 saptamani cazarea costa 50 de lire sterline pe saptamana , urmatoarele 4 saptamani chiria va fi 65 de lire streline pe saptamana, iar dupa aceste 8 saptamani cazarea va fi intre 70-120 lire sterline pe saprtamana in functie de camera ( daca doriti sa stati singur/a sau sa impartiti camera)

Cerinte

Condiții de recrutare: • Obligatoriu: Experienta in Îngrijirea persoanelor vârstnice • Cunoștințe medii de limba engleza scris si vorbit • Fara abateri de la lege sau sancțiuni la locul de munca

22 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai