Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locatie : Herefordshire Pozitii disponibile: 35 Locul de munca: Centru de Ingrijire Salariu : 8 lire sterline pe ora Ce ofera Angajatorul : • Perioada contractului: permanenta, • Salariu:  £8 lire sterline pe ora in timpul saptamanii  £9.20 lire sterline pe ora in turele de noapte 8 pm - 7 am  £9.20 lire sterline pe ora in turele de la sfarsitul saptamanii 8 pm - 7 am  £9.60 lire sterline pe ora in zilele de sarbatoare legala nationala • Nu se plateste impozit pe salariu pentru primii 10.000 de lire sterline, • Se lucreaza in medie 39 ore pe saptamana, • Beneficiati de Asigurari Sociale, • Beneficiati de Asigurari Medicale, • Acces la Schema de Pensie, • Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 30 de zile, • Posibilitati de formare profesionale si cursuri • Cazarea asigurata de angajator, prima luna la cazare platita de angajator • Bilet de avion platit de angajator

Cerinte

Conditii de recrutare: • Experienta in ingrijirea persoanelor varstnice minimum 6 luni, • Cunostinte medii de limba engleza scris si vorbit • Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

35 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja