Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam urgent in Anglia in Azil Barton Place, Devon. Plecarile sunt imediate, avem nevoie de 3 ingrijitori, care sa cunoasca limba engleza la nivel mediu si sa aiba toate actele necesare: pasaport, buletin, permis de conducere(daca aveti), cerificat de nastere si cont bancar de romania. Aceste posturi nu necesita interviu, doar actele. Aveti in vedere ca veti avea in grija persoane cu dementa. Salarile incep de le 7,8lire/ora. Program full-time, cu posibilitate de overtime. Veti primi cazare in incinta azilului, in camere special amenajate pentru angajati, pe o perioada scurta, insa dupa o saptamana veti primi 800lire ajutor pt a va putea gasi chirie. Plecarile sunt in cateva zile. Nu se plateste niciun comision! Daca sunteti interesati si detineti toate actele, trimiteti CV-urile Dvs. Nu acceptam candidati fara CV, nu lasati numar de telefon!

Cerinte

cerinte obligatorii limba engleza cel putin nivel mediu, persoana adaptabila, prietenoasa, punctuala, de incredere, organizata. toate actele pt UK DBS

4 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja