Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

BUSINESS ACTIV CONSULT RECRUTEAZA INFIRMIERI PENTRU MAREA BRITANIE UN ANGAJATOR DIN MAREA BRITANIE VINE SA SUSTINA INTERVIURI BUCURESTI 1-3 APRILIE 2014 IASI 31 MARTIE 2014 RECRUTAREA INCEPE AZI Ce trebuie sa faceti??? Pasul 1: Ne trimiteti cv-ul in limba engleza completat,atasat la email si o poza cu dvs. Pasul 2 : Ne bifati Nota de Informare si Consimtamantul incluse in mail, privind protectia datelor personale. Pasul 3: Interviul cu Business Activ Consult in engleza via Skype. Pasul 4: Cei care trec de interviu vor sustine un alt doilea interviu cu Angajatorul Locul de munca: Sector Privat – Centru de ingrijire Locatia: Regatul Unit al Marii Britanii Conditii de recrutare: Obligatoriu :EXPERIENTA IN INGRIJIRE PERSOANE VARSTNICE/ PERSOANE CU DIZABILITATI Cunostinte de limba engleza scris si vorbit

Cerinte

Oferta de munca: Perioada contractului: de 1 an de zile Salariul 6- 7.00 lire sterline pe ora brut Cazare asigurat de angajator contra cost, Program de lucru minimum 37 de ore pe saptamana Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 30 de zile Bilet de avion platit de candidat

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja