Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru un Centru de ingrijire batrani cu 35 de paturi din Surrey, Anglia , recrutam Care Assistants / Inirmier ( femeie ) NU SE PERCEP NICI UN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI Interviu : TELEFONIC/ VIDEO SKYPE Locatie : Surrey ( 1.5 ore de Londra ) Contract :- full time , Program : 40 ore/ saptamana- ture de zi si de noapte Salariul : 14.000 lire sterline BRUT pe an ( 1039 NET/ luna ) Cazarea: - este asigurata de angajator in camera - regim shared ( 2 personae in camera ) - 265 lire sterline/ luna ( taxa de comuna + canalizare incluse ) - separat se plateste curentul si internetul Costul biletului de avion Romania - Anglia poste fi platit de angajator sub orma unui imprumut si va fi rambursat din primul salariu

Cerinte

Cerinte : - nivel bun de limba Engleza - de preferat experienta anterioara ca si Ingrijitor sau Infirmier - persoana blanda, calda , rabdatoare - experienta de lucru cu persoane cu dizabilitati fizice sau mintale este considerata un avantaj

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja