Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferim locuri de munca în îngrijire vârstnici la domiciliu în Anglia, cazare și masa gratuita. Locațiile de îngrijire sunt persoane singure, deregla vârstnici din zona Essex, munca dumneavoastră va consta în supravegherea și asistarea pacientului la treburile zilnice și va include gătit și curățenie. Salariul oferit începe de la 1000 lire/luna dar pentru cazurile mai grele se poate ajunge la 1600 lire/luna. Candidatele interesate sunt rugate sa ne contacteze telefonic sa ne dea datele lor (nume, număr de telefon și adresa de email)pentru a putea fi luate în evidenta. Candidatele care corespund cerințelor vor fi rugate sa completeze un CV pe limba engleza și vor trebui sa susțină un interviu pe limba engleza, vor semna contract și se va stabili data la care pot sa ajungă în Anglia. Candidatele acceptate vor fi așteptate la aeroport și conduse direct la locul de munca. Contractele se semnează pe perioada de minim 6 luni cu posibilitate de prelungire.

Cerinte

Se cauta doar doamne care sa fie dispuse sa îngrijească o persoana singura și bolnava, deregla vârstnica. Pentru a fi eligibila trebuie sa cunoașteți limba engleza la nivel cat mai bun. Experienta în îngrijire nu este obligatorie însa constituie avantaj. Va fi nevoie sa ne furnizați doua scrisori de referința și sa dețineți minim doua acte de identitate cu poza care pot fi oricare doua dintre următoarele: carte de identitate, pașaport sau carnet de conducător auto. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactați telefonic sau sa ne trimiteți un email - consultant Alina Maria But

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

100 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja