Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Pentru aceasta oferta NU se percepe tarif de inscriere sau de mediere! Banca de Joburi selecteaza Infirmier la domiciliu pentru un cuplu in varsta din Bedford, UK. Avantajele ofertei: - Castigul este de 250 GBP/ sapatamana, in functie de profilul candidatului - Cazarea este asigurata GRATUIT de catre familie. Persoana selectata va avea propria camera complet utilata - Acces la Internet - Mancarea este pusa la dispozitie - Nu se cere limba engleza atat timp cat se cunoaste limba italiana - Plecare rapida - FARA tarif de inscriere sau de mediere. Responsabilitati: - Sa se asigure ca medicamentatia este luata la timp - Sa gateasca - Sa se ocupe de curatenia si intretinerea casei Program de lucru: - Minimum 35 ore/ sapt, maxim 72 ore/ sapt - 5,5 zile de lucru/ saptamana - 1,5 zile libere/ saptamana

Cerinte

- Candidatul ideal trebuie sa cunoasca limba italiana - Se accepta persoane cu atitudine buna, muncitori, seriosi, prietenosi, in forma fizica si mentala buna. Beneficii Oferite Pentru aceasta oferta NU se percepe tarif de inscriere sau de mediere!

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai