Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ingrijire persoane varstnice Sarcini și responsabilități principale profesionalism, atentie, servicii eficiente si multa compasiune furnizata rezidentilor relatii eficiente cu rezidentii si rudele lor asistenta completa asigurata, in functie de necesitati (imbaiere, imbracare, hranire) oferirea asistentei in servirea meselor acelor persoane care necesita ajutor toate aspectele legate de manipularea produselor alimentare și de prezentare a rezidenților sunt monitorizate în mod adecvat, în scopul de a asigura conformitatea cu reglementările de igienă alimentară completarea documentatiei corespunzatoare ingrijirii rezidentilor, supervizat de catre asistente orice schimbare in starea rezidentilor se va comunica asistentelor toate cerințele legale cu privire la sănătate, siguranță, in caz de incendiu, de mediu și de alte feluri sunt respectate în mod corespunzător, fără excepție Program de lucru: 4 ture de cate 12 ore – prin rotatie pentru a include alternativ turele de noapte si in weekend Garantia minima de ore de lucru: 48 ore/saptamana Salariu ; £7.20 pe/ora Net: Aproximativ £1350 -£ 1400 (calculat la 48ore/saptamana) Ore suplimentare: £8.20/ora Data de plată a salariului:: 28 ale luni Transfer bancar.

Cerinte

Experienta necesara: 1 an experienta in ingrijirea persoanelor varstnice Nivelul competențelor lingvistice: engleza, nivel conversational Cazare oferita de angajator: Doar in prima luna – imprumutul se va restitui angajatorului in 3 luni. Suma ii va fi rambursata candidatului daca depaseste 18 luni de munca Mese oferite de angajator: Pranzul este oferit in cazul turelor de 12 ore

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja