Detalii loc de munca

Descrierea jobului

La acest program se aplica promotia: "Plec acum, platesc dupa primul castig!" Casa de batrani din Sicilia, langa Messina, Italia, cauta Infirmiera. Salariu de 700 Euro/luna. Plecare rapida! Responsabilitati: Asistarea si ingrijirea persoanelor batrane sau bolnave din cadrul casei de batrani din Sicilia. Candidata trebuie sa: - cunoasca limba italiana la nivel bun; - sa aiba experienta in domeniu; - sa detina IPASVI (diploma de infirmier recunoscuta in Italia); - aiba personaliate placuta, sa fie muncitoare, serioasa si responsabila. Salariul minim: 700 Euro/luna Salariul maxim: 700 Euro/luna

Cerinte

Candidata trebuie sa: - cunoasca limba italiana la nivel bun; - sa aiba experienta in domeniu; - sa detina IPASVI (diploma de infirmier recunoscuta in Italia); - aiba personaliate placuta, sa fie muncitoare, serioasa si responsabila. *Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja