Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se cauta 2 infirmiere pentru a lucra la un important azil de batrani din Spania, regiunea Catalonia (langa Barcelona). Se ofera: - salariu de 1100 euro net/luna - contract de 3 luni cu posibilitate de prelungire pe un an - cumpararea biletului de avion (costul acestuia urmand sa fie dedus ulterior din salariu ) - ajutor in gasirea unei cazari la costul de 200-250 euro/luna Cerinte: - cunoasterea limbii spaniole (scris,vorbit) - experienta in ingrijirea varstnicilor (de preferat cu studii in domeniul medical) - disponibilitate de incepere imediata (maxim 1 septembrie) Interviurile se sutin prin Skype! Se aplica cu CV in limba spaniola, cu fotografie! Fara taxe sau comisioane!

Cerinte

Cerinte: - cunoasterea limbii spaniole (scris,vorbit) - experienta in ingrijirea varstnicilor (de preferat cu studii in domeniul medical) - disponibilitate de incepere imediata (maxim 1 septembrie)

2 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja