Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam o persoana serioasa, cu pregatire in domeniul medical (asistenta medicala / infirmiera) si cu experienta in ingrijirea persoanelor in varsta. Oferta: contract de munca full time. Program de lucru de 9 ore/zi de luni pana vineri la domiciliul clientului. Salariul net 1500 ron/luna. PRINCIPALELE ATRIBUTII: - asistarea clientului pe parcursul zilei la activitati cotidiene; - asistarea clientului in aspectele de igiena personala; - monitorizarea indicatorilor fiziologici; - administrarea medicamentelor conform prescriptiei medicale; - pregatirea mesei; - asistarea clientului la servirea mesei; - menaj usor. Sunt eligibile persoanele care locuiesc in Bucuresti, au experienta si referinte in acest domeniu si care la momentul aplicatiei nu au un loc de munca.

Cerinte

- minim doua referinte din partea altor angajatori/clienti (scrisori de recomandare); - experienta in ingrijirea persoanelor in varsta; - calificare in domeniul medical; - disponibilitate pentru program full-time; - stare optima de sanatate; - cunostinte despre boala Parkinson.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja