Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ti-ai dori sa lucrezi in alta tara , dar nu ai experienta si nici nu vrei sa pleci fara a avea un loc de munca sigur ? Iti place sa lucrezi cu oamenii si sa ajuti , dar nu ai experienta ? Iti doresti un loc de munca stabil cu venituri satisfacatoare ? Noi te putem ajuta acum Recrutam pentru companii din Marea Britanie : barbati, femei si cupluri , pentru a lucra ca si ingrijtori in azile private in toate zonele din Angliei Ce se ofera: - contract de munca legal ,incheiat direct cu angajatorul din Marea Britanie ; - contract de munca full time, minim 40 ore / saptamana, garantat; - salariu incepand de la 7,20 GBP / ora, poate creste functie de experienta; - asistenta in obtinerea NINo si a cardului bancar; - cazare contra cost ( aproximativ 300 – 400 GBP / luna ,functie de locatie , se opreste din salariu ) - training de specialitate gratuit; - concediu platit 28 de zile / an ; - posibilitate de avansare in cadrul companiei; - plecari imediate, fara taxe sau comisione;

Cerinte

Ce se cere : - o atitudine pozitiva; - personalitate comunicativa si dinamica; - sa ai multa rabdare, sa fii amabil si intelegator; - limba engleza nivel conversational ( obligatoriu ) ; - interviurile se sustin pe skype, va rugam sa includeti in cv si un id de skype; - experienta profesionala este un avantaj; Nu percepem comisioane sau taxe ,dar candidatii trebuie sa aiba aproximativ 400 GBP in momentul plecarii , pentru transport si diverse cheluieli in Anglia , pana primesc primul salariu ( 3 saptamani) Care sunt atributiile unui Asistent Social/Care Assistant -sa ajute pacientul la imbracat,spalat,pieptanat -sevirea meselor principale -pregatirea patului pentru culcare -administrare medicamente -companie Acte necesare : - pentru interviu : cv in engleza si id de skype - pentru contract : cv in engleza foarte complet, 2 acte de identitate ( CI si pasaport sau permis de conducere ); 2 recomandari de la 2 locuri de munca, cazier, copie bilet de avion

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja